Blog

Zapisz się, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w #Klub366

***UPDATE*** Dzień dobry! Mam dla Was prezent!

Z okazji Walentynek mam dla Was prezent! Udział w moim szkoleniu totalnie za free! Nagraj 1 minutowe video i wyślij do mnie na messenger – jak moje szkolenie Tobie pomoże i wpłynie pozytywnie na Twoje życie! Uwaga! Jeśli nie masz jeszcze umiejętności nagrania video, nagraj wiadomość głosową! Max 60 sekund! ✅BRAK MIEJSC✅ Kochani! Serdecznie zapraszamContinue reading ***UPDATE*** Dzień dobry! Mam dla Was prezent!”

DREAM BIGGER! Shine Brighter! online event dla młodzieży

“ Czas pandemii był i jest wymagający dla opiekunów, rodziców i młodzieży. Dla nas, osób pracujących w pomocy społecznej, branży szkoleniowej czy twardym biznesie to czas wytężonej pracy. Często spotykamy się z pytaniem “co dalej?” To ogóle pytanie ma wiele wymiarów. Zadajemy pytanie “o co chodzi, czego potrzebujesz?. Uzyskujemy odpowiedź “chcę wiedzieć, nie rozumiem, nieContinue reading “DREAM BIGGER! Shine Brighter! online event dla młodzieży”

⭐️⭐️⭐️ DREAM BIGGER ⭐️⭐️⭐️Międzynarodowy webinar wspierający młodzież w tym trudnym czasie 6/03/21 10:00-13:00 czasu UK & 11:00-14:00 czasu PL

🔝⭐️🔝⭐️🔝⭐️🔝⭐️🔝Kochani! Tego jeszcze nie było! Wspieramy polską młodzież globalnie! #GoGlobal Jeszcze nieoficjalnie, ale już możemy się pochwalić! Free event dla młodzieży z całej Polski i Polonii z całego świata w wieku 15-19. Event w dwóch językach – polskim i angielskim. Tylko 200 miejsc! Zapisujcie swoje dzieci, wnuki, klasy, podopiecznych, uczniów! Organizator: mam tę przyjemność wrazContinue reading “⭐️⭐️⭐️ DREAM BIGGER ⭐️⭐️⭐️Międzynarodowy webinar wspierający młodzież w tym trudnym czasie 6/03/21 10:00-13:00 czasu UK & 11:00-14:00 czasu PL”

4 lata DIALOG ®️ w Irlandii! Dziś świętujemy międzynarodowo! 🇵🇱🇬🇧🇮🇪🇪🇺

Dziś nasza 4 rocznica działaności w Irlandii. W roku 2009 Edu Smart Training Centre miało swój początek w Wielkiej Brytanii. Przez lata rozwinęliśmy swoje usługi na rynek unijny. W 2016 roku opatentowaliśmy nasze know how DIALOG of Transformation ®️w British Intellectual Property Office i zarejestrowaliśmy naszą międzynarodową spółkę British Learning Provider stając się tym samymContinue reading “4 lata DIALOG ®️ w Irlandii! Dziś świętujemy międzynarodowo! 🇵🇱🇬🇧🇮🇪🇪🇺”

Biologiczne aspekty stresu

Dzień dobry! Dziś chciałbym przybliżyć Ci biologiczne aspekty stresu. Od marca ( covid) liczba osób korzystających z naszych usług wzrosła 4 krotnie. Szczególnie dotyczy to kobiet i zapytań o związek emocji z przybieraniem na wadze. W poprzednim artykule przestawiłam teoretyczne aspekty stresu, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu i życiowemu. Znajdziesz tam także ćwiczenia do wykonania. Dwa główneContinue reading “Biologiczne aspekty stresu”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Witam Cię na moim Blogu!

#Dziś powstał mój blog & pierwszy wpis. W moje urodziny, 9 czerwca 2020 Moje 39 urodziny 🇵🇱 W tym roku spędzam je w Polsce.

Świętuję ten dzień inaczej niż zwykle. Świętuję podczas pandemii COVID-19. Świętuję z pokorą, wdzięcznością i spokojem w sercu. Świętuję z wewnętrzną siłą, której Tobie też życzę!

Kochani! Dziś, w dzień moich urodzin czuję się wyjątkowo zainspirowana. Od wczoraj dostaję cudowne życzenia, tyle ciepła, miłości, wdzięczności! To niesamowity dla mnie czas. Chcę się podzielić z Tobą pięknym krajobrazem, który sprawia mi radość…kocham swój pierwszy dom, dom w Polsce.

Świętowałam podczas wycieczki do lasu z siostrą mojego męża, Iwoną, która jest bardziej już teraz moją siostrą niż jego.

Kiedy wróciłyśmy z wycieczki, podczas której poruszyliśmy wiele tematów, podczas której kochałam „tu i teraz”, podczas której po prostu byłam, odebrałam mnóstwo życzeń… Bardzo się wzruszyłam ❤️

I płakałam ze wzruszenia. Na mojej e-skrzynce czekał na mnie prezent. Prezent niezwykły! Osoby bliskie mojemu sercu w jednym miejscu niezależnie od miejsca zamieszkania! 🌍

Mój prezent urodzinowy

Kliknij w link, aby obejrzeć mój prezent jeśli chcesz. Dziękuję Ci, że dzielisz ze mną tę chwilę

Dzięki tym inspiracjom moje serce przepełnia się siłą! Czuję, jak wdzięczność przepełnia moje serce i jak mi życzył Dr Mariusz Wirga , pragnę zrobić coś dla Wszechświata! Do jutra pewnie będę już mieć plan działania

Póki co, żegnam Was w pierwszym dniu mojego bloga

Pozdrawiam, Aleksandra

%d bloggers like this: