Blog

Zapisz się, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w #Klub366

4 lata DIALOG ®️ w Irlandii! Dziś świętujemy międzynarodowo! 🇵🇱🇬🇧🇮🇪🇪🇺

Dziś nasza 4 rocznica działaności w Irlandii. W roku 2009 Edu Smart Training Centre miało swój początek w Wielkiej Brytanii. Przez lata rozwinęliśmy swoje usługi na rynek unijny. W 2016 roku opatentowaliśmy nasze know how DIALOG of Transformation ®️w British Intellectual Property Office i zarejestrowaliśmy naszą międzynarodową spółkę British Learning Provider stając się tym samymContinue reading “4 lata DIALOG ®️ w Irlandii! Dziś świętujemy międzynarodowo! 🇵🇱🇬🇧🇮🇪🇪🇺”

Biologiczne aspekty stresu

Dzień dobry! Dziś chciałbym przybliżyć Ci biologiczne aspekty stresu. Od marca ( covid) liczba osób korzystających z naszych usług wzrosła 4 krotnie. Szczególnie dotyczy to kobiet i zapytań o związek emocji z przybieraniem na wadze. W poprzednim artykule przestawiłam teoretyczne aspekty stresu, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu i życiowemu. Znajdziesz tam także ćwiczenia do wykonania. Dwa główneContinue reading “Biologiczne aspekty stresu”

Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu i aktywne zarządzanie stresem

Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu DIALOG of Transformation ® Praca to nie tylko aktywność intelektualna czy wysiłek fizyczny, wymagany przez społeczeństwo, czy sobie narzucony. Praca ma na celu zaspokojenie potrzeb swoich i innych. Słowo ”praca” w potocznym języku ma dwa znaczenia: jest to działanie w znaczeniu czynnościowym oraz jest wytworem, wynikiem działania w ujęciu podmiotowym. Jak wiadomo,Continue reading “Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu i aktywne zarządzanie stresem”

#46 Dzielę się z Wami cudowną energią i swoją pracą 🇵🇱🇮🇪🇬🇧🇪🇺

Tak jak pisałam do Was, prosząc o wybaczenie, że chwilowo zniknęłam, dzielę się z Wami tym, co się ostatnio u mnie dzieje i nad czym pracuję. Pytacie mnie, kiedy wrócimy do naszych webinarów, kiedy będziemy pić kawkę na zoom i czym się aktualnie zajmuję. No więc szkoliłam, networkerowałam (kolejne moje nowe słówko ☺️), dawałam wykłady,Continue reading “#46 Dzielę się z Wami cudowną energią i swoją pracą 🇵🇱🇮🇪🇬🇧🇪🇺”

#45 Międzynarodowe konferencje w Powiecie Oświęcimskim z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu zorganizowało dziś (21 września) w Oświęcimskim Centrum Kultury dwie międzynarodowe konferencje, będące podsumowaniem realizowanych przez placówkę międzynarodowych projektów. Do stolicy powiatu oświęcimskiego przyjechali specjaliści z całego kraju oraz goście z Anglii i Irlandii. To zaszczyt dla mnie, że pracuję przy międzynarodowych projektach i mogę promować nie tylko w IrlandiiContinue reading “#45 Międzynarodowe konferencje w Powiecie Oświęcimskim z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Witam Cię na moim Blogu!

#Dziś powstał mój blog & pierwszy wpis. W moje urodziny, 9 czerwca 2020 Moje 39 urodziny 🇵🇱 W tym roku spędzam je w Polsce.

Świętuję ten dzień inaczej niż zwykle. Świętuję podczas pandemii COVID-19. Świętuję z pokorą, wdzięcznością i spokojem w sercu. Świętuję z wewnętrzną siłą, której Tobie też życzę!

Kochani! Dziś, w dzień moich urodzin czuję się wyjątkowo zainspirowana. Od wczoraj dostaję cudowne życzenia, tyle ciepła, miłości, wdzięczności! To niesamowity dla mnie czas. Chcę się podzielić z Tobą pięknym krajobrazem, który sprawia mi radość…kocham swój pierwszy dom, dom w Polsce.

Świętowałam podczas wycieczki do lasu z siostrą mojego męża, Iwoną, która jest bardziej już teraz moją siostrą niż jego.

Kiedy wróciłyśmy z wycieczki, podczas której poruszyliśmy wiele tematów, podczas której kochałam „tu i teraz”, podczas której po prostu byłam, odebrałam mnóstwo życzeń… Bardzo się wzruszyłam ❤️

I płakałam ze wzruszenia. Na mojej e-skrzynce czekał na mnie prezent. Prezent niezwykły! Osoby bliskie mojemu sercu w jednym miejscu niezależnie od miejsca zamieszkania! 🌍

Mój prezent urodzinowy

Kliknij w link, aby obejrzeć mój prezent jeśli chcesz. Dziękuję Ci, że dzielisz ze mną tę chwilę

Dzięki tym inspiracjom moje serce przepełnia się siłą! Czuję, jak wdzięczność przepełnia moje serce i jak mi życzył Dr Mariusz Wirga , pragnę zrobić coś dla Wszechświata! Do jutra pewnie będę już mieć plan działania

Póki co, żegnam Was w pierwszym dniu mojego bloga

Pozdrawiam, Aleksandra

%d bloggers like this: